Moje práce je všechno, jen ne nuda a stereotyp, říká Katka, sluníčko KAVA.CZ

Náš seriál, ve kterém se vám postupně představuje tým lidí z KAVA.CZ pokračuje. Tentokrát vám o sobě prozradí něco víc Katka Berková. Najdete ji přímo v Kávovém centru v 5. patře, kde se stará o to, aby se k vám voňavé balíčky s kávou dostaly co nejdříve. Katka si s vámi o kávě také ráda popovídá a dobře poradí. A úsměv od ní máte zdarma.

Katko, ty jsi součástí týmu KAVA.CZ něco přes rok. Co tě na tvé práci nejvíc baví?

Kontakt s našimi zákazníky, protože kolem kávy se točí bez výjimky samí zajímaví a příjemní lidé. Důležitá je pro mě i jejich zpětná vazba, protože jedině tak vím, že má tahle práce smysl.

Pořád dáváme dohromady nějaké projekty, jako třeba Kávu měsíce, kdy se každý měsíc sejde naše firemní parta a testujeme nějakou kávovou specialitu, ať už dohromady, nebo každý z domova. Takže o nějaké nudné a stereotypní práci nemůže být řeč.

Pak mě baví naše kávové, rumové a čokoládové rituály. A hlavně jsem ráda, že šéf Martin, se kterým sdílím kancelář, ustojí mojí protivnou povahu :).

Přestože se v práci nezastavíš, máš neustále dobrou náladu a úsměv na tváři. Jak to děláš?

To je asi tím množstvím kofeinu.

Máš nějaký svůj oblíbený způsob přípravy kávy?

Klasické espreso bez mléka a cukru. Nejraději mám kávu z našeho kávovaru Lamanti.

Naši zákazníci tě najdou přímo v Kávovém centru. Kterou část centra máš ty osobně nejraději?

Jednoznačně sklad v 5. patře, protože to tam pořád neuvěřitelně voní kávou.

Je něco, co bys v KAVA.CZ změnila?

Kdybych o něčem věděla, už bych to dávno změnila 🙂

Co tvůj volný čas? Čemu se nejraději věnuješ, když máš padla?

Chodím dost na koncerty, to je pro mě největší relax. Jinak hodně čtu a baví mě historie filmu. A kdykoliv to jen jde, odjíždím z Prahy někam do přírody, kde si dobiju baterky.

Děkuji za rozhovor!

Když jsme se začátku roku 2015 dozvěděli, že Katka odchází ze své předchozí práce, nastoupila k nám hned druhý den. Okamžitě jsme měli jasno, že jí chceme v KAVA.CZ. Katka je nejvášnivější rockovou fanynkou z celého týmu. Na práci v KAVA.CZ oceňuje i to, že může většinu dne poslouchat hudbu dle svého výběru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *