Limitovaná edice illy MAX PETRONE

Ke kávě illy patří neodmyslitelně design a styl. Pro své zákazníky illy proto vždy jednou za čas přináší limitované edice kávového porcelánu. Stanete se sběrateli?

Max Petrone illy limitovaná edice

Protože nás v KAVA.CZ baví hezké věci, rozhodli jsme se obohatit naši nabídku o limitované edice šálků illy. První na řadu přichází aktuální kolekce illy MAX PETRONE Coffee Drawings. Mám z ní obrovskou radost, skrývá totiž parádní kousky. Pro mě osobně je neuvěřitelně zábavná, vzdušná a krásná. Asi si budu jednu sadu přát pod stromeček.

Co vše se skrývá v kávových skvrnách?

Design pro šálky illy navrhl mladý a nespoutaný italský umělec Massimiliano Petrone. Inspirací mu přitom byly kávové skvrny, které proměnil v poutavé umělecké dílo. Tradičně kvalitním šálkům illy tak propůjčil snový charakter a káva z nich bude rovnou dvojitým potěšením – nejen pro chuťové pohárky, ale také pro vaše oči. Zvláště povedený je šálek s kosmonautem a jeho vesmírnou lodí. Zřejmě se hodně líbil také v illy, protože ho najdete jak ve větší sadě po šesti šálcích, tak v menší sadě po dvou. Zábavné jsou ale i ostatní motivy. Sada po šesti šálcích je tak v tomto případě skutečně lákavá.

Max Petrone illy cappuccino

Max Petrone illy set cappuccino

Profil designéra

MAX PETRONE je jedním z nejvíce inovativních umělců v současné italské malbě. Narodil se v roce 1983 v Moncalieri. Jeho snem je komunikovat s lidmi skrze své umění prostřednictvím různých technik. Rád kombinuje olejomalbu, sprej, akryl i grafický design a video. Miluje live proměny různých objektů. Jeho obrazy jsou živé, plné barev, vášně a fantazie. Novinky z Maxovy tvorby můžete sledovat na Facebooku: https://www.facebook.com/MaxPetrone/

illy caffé, Max Petrone KAVA.cz

Jakou sadu si vyberete vy?

Pokud vás šálky s motivy Coffee Drawings zaujaly tak jako mě, neváhejte dlouho a navštivte náš e-shop: kolekce illy MAX PATRONE. Pořídit si můžete jak šálky pro espresso, tak cappuccino.

Max Petrone illy malá a velká sada

Max Petrone illy malá a velká sada šest šálků

Max Petrone illy espresso

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..