Limitovaná edice illy MAX PETRONE

Ke kávě illy patří neodmyslitelně design a styl. Pro své zákazníky illy proto vždy jednou za čas přináší limitované edice kávového porcelánu. Stanete se sběrateli?

Max Petrone illy limitovaná edice

Protože nás v KAVA.CZ baví hezké věci, rozhodli jsme se obohatit naši nabídku o limitované edice šálků illy. První na řadu přichází aktuální kolekce illy MAX PETRONE Coffee Drawings. Mám z ní obrovskou radost, skrývá totiž parádní kousky. Pro mě osobně je neuvěřitelně zábavná, vzdušná a krásná. Asi si budu jednu sadu přát pod stromeček.

Co vše se skrývá v kávových skvrnách?

Design pro šálky illy navrhl mladý a nespoutaný italský umělec Massimiliano Petrone. Inspirací mu přitom byly kávové skvrny, které proměnil v poutavé umělecké dílo. Tradičně kvalitním šálkům illy tak propůjčil snový charakter a káva z nich bude rovnou dvojitým potěšením – nejen pro chuťové pohárky, ale také pro vaše oči. Zvláště povedený je šálek s kosmonautem a jeho vesmírnou lodí. Zřejmě se hodně líbil také v illy, protože ho najdete jak ve větší sadě po šesti šálcích, tak v menší sadě po dvou. Zábavné jsou ale i ostatní motivy. Sada po šesti šálcích je tak v tomto případě skutečně lákavá.

Max Petrone illy cappuccino

Max Petrone illy set cappuccino

Profil designéra

MAX PETRONE je jedním z nejvíce inovativních umělců v současné italské malbě. Narodil se v roce 1983 v Moncalieri. Jeho snem je komunikovat s lidmi skrze své umění prostřednictvím různých technik. Rád kombinuje olejomalbu, sprej, akryl i grafický design a video. Miluje live proměny různých objektů. Jeho obrazy jsou živé, plné barev, vášně a fantazie. Novinky z Maxovy tvorby můžete sledovat na Facebooku: https://www.facebook.com/MaxPetrone/

illy caffé, Max Petrone KAVA.cz

Jakou sadu si vyberete vy?

Pokud vás šálky s motivy Coffee Drawings zaujaly tak jako mě, neváhejte dlouho a navštivte náš e-shop: kolekce illy MAX PATRONE. Pořídit si můžete jak šálky pro espresso, tak cappuccino.

Max Petrone illy malá a velká sada

Max Petrone illy malá a velká sada šest šálků

Max Petrone illy espresso

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.