GURMÁNSKÁ KÁVA EBENICA

KÁVA EBENICA je jedinečná dáma ve světě kávy. Elegantní ebenová dáma. Ušlechtilost a hodnota ebenového dřeva jsou pro kvalitu kávy EBENICA významnou inspirací.

My všichni ve společnosti elicsire (čti elixír), vyvíjíme maximální úsilí, abychom vám, jedinečným lidem, kterým záleží na kvalitě, přinesli každodenní smyslový zážitek v podobě podmanivých chutí a vůní.

Jsme slovenská rodinná firma. Nereprezentuje žádnou zahraniční značku kávy. Právě naopak, vydali jsme se vlastní cestou. Naší ambicí je dodávat vlastní kávu zákazníkům v celé Evropě a do budoucna snad i do celého světa. Složení chutí, logo, obaly jako i samotné značky káv EBENICA byly vytvořeny našimi specialisty v oblasti potravinářství, designu a marketingu.

Začátkem roku 2013 se nám podařil „husarský“ kávový kousek. V prestižním celosvětovém hodnocení káv CoffeeReview se umístili všechny naše 3 kofeinové kávy EBENICA PIANO, EBENICA HARMONELLE a EBENICA INTENSIVO mezi nejlepšími TOP10 espresso kávami Evropy. Porazili jsme dokonce i některé svetoznáme italské značky.
Stali jsme se jedním ze dvou nejúspěšnějších výrobců kávy Evropy podle tohoto hodnocení.

Je to pro nás samých kromě velké radosti a zadostiučinění také závazek pokračovat v započatém trendu a neustále dodržovat kvalitu a přinášet zákazníkům zážitek.

Každá káva EBENICA je připravena s péčí a ohledem na chutě Vás, milovníky kávy. Více informací o tom, která káva je pro Vás ta pravá, naleznete v popisu jednotlivých káv. Nejjistějším vodítkem výběru té „Vaší“ kávy je však Vaše přímá zkušenost … proto ochutnejte prémiovou odrůdovou kávu EBENICA.

Kava.cz je hrdým a výhradním partnerem pro prodej kávy EBENICA v Česku. Vyberte si.