Do svých 41 let jsem nevypil ani jedno kafe, říká majitel e-shopu KAVA.CZ

Dneska se nám podařilo neuvěřitelné! Ulovili jsme na chvilku v nabitém programu Martina Kulhavého, majitele KAVA.CZ.

Martine, ty jsi majitelem KAVA.CZ. Prozradíš nám, proč jsi se rozhodl vložit svou nekonečnou energii právě do obchodu s kávou?

Mám rád výzvy a tenkrát mi to přišlo jako zajímavý nápad. Navíc jsme spolu s mojí ženou Kamilou o internetovém marketingu něco málo věděli a tušili jsme, co by nás mohlo čekat. 

V čem  je podle tebe KAVA.CZ výjimečná, čím se liší od ostatních e-shopů s kávou?

Kávě se věnujeme obecně v maximální šíři. Najdete u nás dripper za 150 Kč i pákové stroje za mnoho set tisíc, od kávových kapslí, přes značkové kávy, po čerstvě pražené speciality.  

Tvé kolegyně si spolupráci s tebou nemohou vynachválit. Čím to podle tebe je?

Na to by asi měly odpovědět spíš mé kolegyně. Ale asi to bude tím, že si rád ženy ve svém okolí rozmazluju.

Prozradíš na sebe něco, co o tobě moc lidí neví?

Do svých 41 let jsem nevypil ani jedno kafe. Pak jsem se nechal přemluvit a ochutnal svůj první šálek. Byla to naše čerstvě pražená Královská volba a možná právě díky její výborné chuti jsem u pití kávy zůstal. A rozhodně nelituji.

Vím o tobě, že jsi tak trochu nenapravitelný workoholik a všechno děláš na 120 %. Je něco, u čeho dokážeš přibrzdit a relaxovat?

Rád odpočívám s našimi dvojčaty. Většinou vyrazím ven na kole, skateboardu nebo v zimě na snowboardu. Občas mám chuť vyloženě lenošit a relaxovat. To si dám nohy na stůl, skleničku dobrého rumu a poslechnu si nějaké staré jazzové nebo rockové nahrávky z klasických černých desek.

Moc děkuji za rozhovor a přeji hodně štěstí!

Nikdo mu neřekne jinak než Medvěd, přesto to není žádný bručoun. V KAVA.CZ to má na povel. Moc rád rozmazluje své kolegyně i zákazníky. Kromě své čajové obsese ulítává zejména na dobrém espresu. Žije se svou ženou Kamčou a dvojčaty, které ho občas zkouší, ale i tak je všechny miluje k zbláznění. Když náhodou dostane opušťák v práci i v rodině, prohání se na kole, skateboardu, snowboardu nebo si rád poslechne jazz, klasiku a rock.